Karos Mühendislik

Hasan H. ŞAHİN

1981 yılında Rize doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Rize’de tamamladı.2003 yılında PAÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra askerliğini yaptı.

Kıbrıs, Türkiye, Dubai, ülkelerinde Olive Three 122 villa köy projesi, UNDP Altyapı geliştirme projeleri, Kıbrıs karayolları çeşitli otoyol yapım projeleri , Dubai Bypass otoyol Projesi, gibi prestijli projelere imza attı.

Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

Karos Mühendislik

Halil İ. ADIGÜZEL

1981 yılında Trabzonda doğdu. İlkokulu Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda , Ortaokulu Kanuni Anadolu Lisesi Ortaokul Bölümü ve liseyi Yomra Fen Lisesinde tamamladı.2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü tamamladıktan sonra askerliğini yaptı. Ayrıca 2019 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesinde de mezun oldu .
Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Uluslararası ve Yerli firma bir çok firma bünyesinde çalıştı.
Borçka -Kalkandere 380 kW Yüksek Gerilim Hattı Projesi , 4.Levent Ayazağa Metrosu ve bunların yanında birçok kamu yatırımında kontrollük ve yöneticilik görevinde bulundu.( Of Devlet Hastanesi İnşaatı ,Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi İnşaatı , Rize Ardeşen Lisesi İnşaatı, Fatih Devlet Hastanesi Acil Servis İnşaatı,Maçka Ömer Burhanoğlu FTR Hastanesi İnşaatı vb… ) ve Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren aile şirketin de yöneticilik yapmaktadır.

Karos Mühendislik

Fatih ULU

1980 yılında Trabzonda doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzonda tamamladı.2004 yılında İTÜ İnşaat Fakültesini tamaladıktan sonra askerliğini yaptı.

Türkiye, Dubai, Katar , Azerbaycan, Fas ve Kanada ülkelerinde İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali , Katar Hamad Uluslararası Havalimanı , Dubai Bypass Yol Genişletme Projesi, Yevlakh Gence Otoyolu, Sabirabad Otoyolu, Mea Daouı Fosfat Fabrıkası ve Eglinton Metro Projesi gibi prestijli projelere imza attı.


Kurucularımızın Görev Aldığı Projeler

Hamad Uluslararası Havaalanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı

Tüm Hakları Saklıdır. © Karos Mühendislik 2020 — Web Tasarım Nokta Ajans